top of page

Courses

Scuba Diving! Dalış eğitimleri ve eğlenceli bir dalış teknesinde yeni deneyimler!

Çanakkale Savaşı 1915 Savaş Batıkları için sizleri bekliyoruz!

Discover Scuba Diving

* 1 day

Discover Scuba Diving ile Suya girip dalış dünyasını keşfetmek elinizde. Troy Dalış Teknesinin eğitmeni   ilk sualtı maceranız da becerinizi ve ekipmanı rahatlıkla kullanabilmek için bilmeniz gereken her şeyi size öğretecek.   Yepyeni bir dünyayı keşfedin!  Sonsuz maviliğe doğru süzülmenin özgürlüğünü tadın. Dalış düşündüğünüzden çok daha kolay! 

 

Scuba Diver Course

* 2 days

İlk dalışınızdan keyif aldıysanız, OPENWATER DIVER olmak gerçek bir scuba macerasına başlamanın en iyi yolu. Başlamak çok kolay! Open Water kursuna kayıt olun ya da SCUBA DIVER programında sualtıyla tanışın. Troy Eğitimi, gerekli bilgi ve becerileri kendi temponuzda, size uygun zamanda öğrenebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. 

Open Water Diver Course

* 3-4 days

Bu program size tüm dalış deneyimlerini sağlar.Maceranızda size rehberlik eden Dalış eğitmeninizle beraber açık deniz dalışlarınız boyunca uygun beceri,bilgi,ekipman ve deneyimlerle kendinizi daha güvenli ve yeterli hissedeceksiniz.

Adventure Diver

* 1-2 days

Advanced Adventurer Programı süresince 5 farklı Uzmanlık alanını deneme şansı bulacaksınız. Her uzmanlık için bir açık deniz dalışını tamamlayın ve denediğiniz herhangi birinden tam kurs tamamlayarak bu dalışlarınızı ileri sertifikanız için kullanabilirsiniz.

Advanced Open Water Diver

* 1-2 days

Advanced Open Water Diver seviyesi tek başına dalış bilgisi ve tecrübesi adına en üstte yer alır. 

Advanced Open Water Diver sertifikasını almak için 4 uzmanlık programını tamamlamak ve 24 kayıtlı dalış olması gereklidir.

Emergency First Response

* 1 day

Acil tıbbı yardım servislerini harekete geçirmek, Acil durum planlaması, CPR, İyileşme pozisyonu, Hava yolunun yabancı cisimle tıkanmasına müdahale, Dış kanama kontrolü, Şok yönetimi temel yaşam desteğini ilgilendiren konuların aktarıldığı kurstur.

Rescue Diver Course

* 3-4 days

Bu programın konusu yüzeyde ya da sualtında sorun çıkmasını önlemek, sorunları tanımak ve çözmektir. 2 ile 4 gün arasında sürecek bu kursta hem teorik derslere hem de havuz ve açık deniz eğitimlerine katılacaksınız. Bu kursun sertifikasını alabilmeniz için geçerli bir CPR & İlk Yardım sertifikanız olması gerekir.

Divemaster Course

* at least 3 weeks

Eğitmenlerinin direkt gözetimi altında havuz/sınırlı su, açık deniz dalışlarında asistanlık yapabilirler.  Divemaster'lar sertifikalı dalıcılara rehberlik ve liderlik yaparlar. Ayrıca, Şnorkel Eğitmeni programını geçtikten sonra, Şnorkel dalışı yaptırabilir, öğretir ve sertiifikalandırır. Amaç değerli Dalış Profesyonelleri oluşturmaktır.

Assistant Instructor Course

* at least 10 days

Bu kursta Divemasterların scuba diving eğitmenliğine tam anlamıyla hazırlanması sağlanır . Bu kursta bilgi tekrarı ve bu bilgilerin yeni dalıcı adaylarına aktarılması hedeflenmiştir . Zorlu eğitmenlik sınavını başarmak için gereken tüm beceriler bu kursta yapılır.

Instructor Course

* at least 7 days

Profesyonel olarak dalış hayatınıza devam etmeye karar verdiğinizde bilgi ve tecrübelerinizi eğitmenlik formasyonuyla zenginleştirip sizi en iyi dalış eğitmenlerinden biri yapacağız .

Batık Dalışı, wreck dive, uzmanlık eğitimleri!
bottom of page